Altınok Öz’den haberlere “Sahibinin Sesi Gramafon” vurgusu

Bir gazetenin geçtiğimiz gün CHP Kartal İlçe Başkanı’nı hedef alan köşe yazısı sonrası, partinin ilçe başkanlığını ziyaret eden Belediye Başkanı Altınok Öz, bu süreçte herkesin Muammer Çelebi’nin yanında olması gerektiğini söyledi. Öz ayrıca hakkında yapılan kara propaganda sorusuna da “Sahibinin Sesi Gramafon yine aynı şarkıyı çalıyor” dedi.

05 Ocak 2018 Cuma, 22:23

Bir gazetenin geçtiğimiz gün CHP Kartal İlçe Başkanı’nı hedef alan köşe yazısı sonrası, partinin ilçe başkanlığını ziyaret eden Belediye Başkanı Altınok Öz, bu süreçte herkesin Muammer Çelebi’nin yanında olması gerektiğini söyledi.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, CHP Kartal İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Muammer Çelebi ve yönetimi ile yaklaşık 2 saat baş başa görüşen Başkan Öz, çıkışta Kartal Gazetesi’nin sorularını yanıtladı.

Çelebi’ye desteğimiz artarak sürecek

Artık partisinin ilçe binasında daha çok görüleceğinin sinyallerini veren Öz, “Parti benim partim, ilçe benim ilçem, burada olmamdan daha doğal bir şey yok” dedi ve şöyle devam etti.

“Sayın Muammer Çelebi’ye seçim sürecinde destek verdik. Bugün kendisi ilçe başkanımız oldu. O zaman başladığımız desteği bundan sonra da arttırarak sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Basında Sayın Çelebi’yi eleştirmişler. Sürecin hiçbir yerinde yoktu gibi tuhaf sözler etmişler. Nasıl yoktu? En başından bu yana tam göbeğindeydi. Sayın Yıldırım Emsiz ve benim desteğimizi eleştirmişler. Neden olmayalım? Bizim partimizin daha doğru siyaset üretmesi için en doğru aday kimse, en doğru yönetici kimse, ona destek olmak görevimizdir.

Kaldı ki Sayın Çelebi’nin bugünlerinde vereceğimiz destek çok daha önemlidir.

Kimse benim ilçe başkanımı tanımadığı halde, kişiliğine, duruşuna, becerisine söz söyleyemez. Basın yolu ile algı faaliyeti yürütemez. Bu gibi tavırlarla kimse bizim hizmet etme, halk menfaatine siyaset üretme şevkimizi kıramaz. Nafile çabalardır.

Cumhuriyet Halk Partisi, örgütü ve belediyesi ile bundan böyle yek vücut olarak ilçemizin hizmetinde olacaktır. Huzurumuzu bozmaya çalışanların alacağı cevap bizlerin daha da güçlenen iş birliği olacaktır.”

Sahibinin Sesi Gramafon yine aynı şarkıyı çalıyor

Yine bazı gazetelerin “Kartal Belediye Başkanı da görevden alınabilir” iddiasını hatırlattığımız Başkan Öz bu konuya da ilginç bir cevap verdi.

“Bizim Atatürk’ün çizgisinde, milletin ve devletin bölünmez bütünlüğüne saygılı, halkına hizmeti her şeyin üstünde tutan tavrımız tabii ki bazı kesimleri rahatsız edecektir. Tabii ki onların temennileri olabilir. Ancak bilinen bir gerçek var ki bizim dönemimiz hemen her döneme örnek teşkil edecek kadar doğru ve dürüst hizmeti veren belediyeciliğin simgesi oldu. Bunu vatandaşlarımızın gözlerine bakınca da anlayabilirsiniz. SAHİBİNİN SESİ GRAMAFON yine aynı şarkıyı çalıyor. Bunları her dönem dinliyoruz. Siyasetin cilvesi de budur. Tarihten bu yana hiç değişmediği de ortadadır. Biz işimize bakıyoruz. Her zaman söylediğim gibi Kartal’da da Allah’ın dediği olur.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
porno