SphereX, Blast'taki ilk merkezi olmayan kripto para borsası olarak piyasaya çıkıyor

Bugün, bir merkezi olmayan kripto borsası (DEX) olan SphereX'in Blast'ta faaliyete geçen ilk DEX olacağını duyurmasıyla merkezi olmayan finans dünyasında önemli bir adım atılıyor.

SphereX, Blast'taki ilk merkezi olmayan kripto para borsası olarak piyasaya çıkıyor
15 Ocak 2024 - 17:39

BitMart'ın eski CBO'su Kaimin Hu tarafından yönetilen SphereX, Blast'ta başlatılacak öncü merkezi olmayan borsa olarak ortaya çıkıyor ve kullanıcılara dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, verimli ve şeffaf bir platform sağlamayı amaçlıyor.  

Merkezi olmayan finans ortamını yeniden şekillendirme taahhüdüyle SphereX, en son teknolojiyi kullanıcı dostu tasarımla birleştiren kripto ticaretine benzersiz bir yaklaşım getiriyor. SphereX, hızlı işlem gerçekleştirme için zincir dışı eşleştirmeyi, maksimum güvenlik için zincir üzerinde mutabakatı ve sermaye verimliliği için çapraz marj işlemlerini birleştirir. SphereX, Blast'ta lansman yapmayı seçerek Blast'ın sağlam altyapısından ve merkezi olmayan ekosistemde yeniliği teşvik etme taahhüdünden yararlanıyor. 

SphereX'in Temel Özellikleri:  

  • Yüksek Performans ve Ölçeklenebilirlik: SphereX, kapsamlı API ve SDK desteği ile geliştirici dostu bir ekosistemi teşvik ederek kendisini DEX teknolojisinde önemli bir sıçrama olarak konumlandırır ve merkezi olmayan ticaret platformlarında yeni bir kriter belirler.  
  • Gelişmiş Güvenlik: Blast üzerine inşa edilen SphereX, kullanıcıların varlıklarının ve verilerinin güvenliğini artırmak için son teknoloji güvenlik protokollerini içermekte ve merkezi olmayan borsalarda güven için yeni bir standart oluşturmaktadır.  
  • Kullanıcı Dostu Arayüz: SphereX, hem deneyimli trader'lara hem de kripto alanına yeni gelenlere hitap eden sezgisel bir arayüz sağlayarak basitlik ve kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.  
  • Özgürlük ve Topluluk Yönetimi: SphereX, sosyal alım satım, listeleme için oylama ve yönetim ve kolektif akıl sağlamak için TraderDAO aracılığıyla canlı bir alım satım topluluğunu teşvik edecektir. 

SphereX CEO'su Kaimin Hu, "SphereX platformunu Blast'ta faaliyete geçireceğimizi duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz" dedi. "Ekibimiz birinci sınıf güvenlik, basitlik ve yeniliği bir araya getiren bir platform geliştirdi. Blast'ı seçerek, SphereX'in benzersiz özerklik ve topluluk yönetimi yoluyla merkezi olmayan finansın geleceğini şekillendirmede önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz."  

"SphereX, borsalarını Blast'a yerleştirmek için etkileyici bir hızla hareket etti. Blast ekosistemine getirecekleri yenilikleri görmekten heyecan duyuyorum." diye ekledi Blast CEO'su Pacman.   

SphereX merkezi olmayan borsalar için yeni bir standart belirlerken, kripto topluluğu SphereX ve Blast arasında daha geniş blok zinciri ekosistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmaya devam edecek daha fazla işbirliğini sabırsızlıkla bekliyor. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum